28 kwietnia, 2023

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT eTWINNING „ECO- FRIENDLY KIDS”

W tym roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas 2 wraz ze swoimi wychowawczyniami i nauczycielkami języka angielskiego realizują międzynarodowy projekt eTwinning „Eco-friendly kids”, którego autorką i szkolnym koordynatorem jest nauczycielka języka angielskiego – Aleksandra Sobolewska. 
Do projektu zaproszone zostały dzieci w wieku 8-10 lat z Hiszpanii, Grecji i Włoch. Dzisiejszy dzień był dla naszych dzieci niezwykle emocjonujący, ponieważ odbyło się pierwsze spotkanie online wszystkich partnerów naszego międzynarodowego ekologicznego projektu.  Mieliśmy okazję przywitać się zarówno w języku angielskim jak i ojczystym. Następnie chętni uczniowie powiedzieli kilka słów o sobie oraz opowiedzieli jak dbają o środowisko wykorzystując słownictwo poznane w ramach lekcji angielskiego „Earth Day”. Na zakończenie naszego spotkania pożegnaliśmy się również w dwóch językach. 
Dziękujemy Laurze z Hiszpanii, Silvestri z Włoch oraz Effie i Elleni z Grecji wraz z ich uczniami za przesympatyczne spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Na skróty

Skip to content