Jezyk angielski

Język angielski w SP1
Język angielski w SP1
Przejdź do treści

Menu główne:

Rok szkolny 2019/2020

Odpowiedź z Wielkiej Brytanii

Uczniowie kl. 1A, 2A i 2B stworzyli piękne kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które wraz z życzeniami zostały wysłane do Londynu do Królowej Elżbiety II.
Minęło trochę czasu od tego wydarzenia, ale doczekaliśmy się odpowiedzi z Buckingham Palace. List z Anglii zawiera podziękowania za życzenia oraz za piękne kartki, wykonane ręcznie przez naszych uczniów.Szanowni Rodzice uczniów klas I-III!

Pod adresem www.macmillan.pl/strefa-ucznia w zakładce „Szkoła podstawowa klasy 1-3” są do pobrania materiały i poradnik dla rodziców, jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego. Każda część English Quest jest bardzo dobrze przygotowana – są słowniczki, informacje co robimy na lekcjach. Zachęcamy do odwiedzenia strony!

Z kolei dla uczniów starszych klas korzystających z serii Steps na stronie https://elt.oup.com/student/stepsplus/?cc=pl&selLanguage=pl znajdują się dodatkowe ćwiczenia utrwalające materiał przerabiany w szkole.

Uczniów klas VII i VIII zachęcamy do zapoznania się z Informatorem o Egzaminie Ósmoklasisty z języka angielskiego - https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_OSMOKLASISTY/Informatory/Informator_P1_angielski.pdf

English is fun! Czyli pracujemy i bawimy się językiem angielskim :)
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego