6 maja, 2023

AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (pierwsza po trzyletniej przerwie pandemicznej). Uczniowie klasy 4 a, szkolny zespół wokalny i taneczny wraz z nauczycielami P. Małgorzatą Poloczek oraz P. Arkadiuszem Sucharą, w przepięknym anturażu wykonanym przez P. Joannę Borecką, przygotowali uroczystą akademię z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 
Była to żywa lekcja patriotyzmu dla wszystkich uczniów naszej szkoły. W programie można było wysłuchać patriotycznych pieśni, wierszy i wczuć się w klimat Polski końca XVIII- go wieku.
Podczas występu zaprezentowano nowoczesny taniec obrazujący losy Ojczyzny. Apel spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widowni, a przede wszystkim spełnił swój główny cel jakim było kształtowanie postaw obywatelskich u dzieci i młodzieży.

Na skróty

Skip to content