Ratowanie zabytkow malej ojczyzny

Z ŻYCIA SZKOŁY

Sukcesy w wojewódzkim konkursie „RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY”
    Prace uczniów naszej szkoły po raz kolejny zostały nagrodzone i wyróżnione przez organizatorów wojewódzkiego konkursu pt. „RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY”.
Milena Zając z klasy VI E zdobyła GRAND PRIX   w kategorii prac plastycznych  dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej.
Alicja Andryszczak z klasy V D zajęła I miejsce  w kategorii prac plastycznych  dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej.
Antoni Andryszczak z klasy IV A zajął  II miejsce  w kategorii prac plastycznych  dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej.
Anna Wydrych z klasy VI E zajęła II miejsce w kategorii prezentacji multimedialnych dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej oraz zdobyła wyróżnienie w kategorii fotograficznej dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej.
    Warto wspomnieć, iż cała czwórka naszych laureatów w ubiegłorocznej edycji konkursu również  została nagrodzona i wyróżniona. Laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zorganizowali dojazd na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbyła się 5 czerwca 2019 roku w Centrum Edukacji Jana Pawła II w Gliwicach.