Sukcesy literackie

Z ŻYCIA SZKOŁY

Literacki sukces Ani

W tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Twój talent szansą na lepszy świat” Ania Dyla z klasy 6 c  zajęła II miejsce.  Utalentowana i pracowita uczennica została nagrodzona za pracę: „Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. W. Szymborska. W dowolnej formie epickiej rozważ, czy przeszłość i celebrowanie rocznic ważnych wydarzeń jest ważne dla współczesnych ludzi". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 8 czerwca 2019 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Boronowie podczas uroczystych obchodów Jubileuszu 60-lecia Szkoły.
Gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów literackich!
Literacki talent Zosi Smyły nagrodzony

Uczennica klasy 6c Zosia Smyła została laureatką Wojewódzkiego Konkursu na najciekawszą pracę pt. „I love family”, zajmując I miejsce. Na konkurs, zorganizowany przez Wojewodę Śląskiego, wpłynęło ok. 800 prac. Tym bardziej cieszy nas, że twórczy talent Zosi, jej wrażliwość i pomysłowość zostały docenione. Uroczystość wręczenia nagród, połączona z wernisażem prac, odbędzie się 9 września 2019 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Gratulujemy Zosi i życzymy dalszych sukcesów literackich!