Sukcesy matematyczne 2019

Z ŻYCIA SZKOŁY

Międzygminny Konkurs matematyczny

W dniu 3.06.2019 w SP w Kaletach odbył się kolejny Międzygminny Konkurs matematyczny, laureatem konkursu został uczeń klasy 6B MARCIN KOZA, który zajął 3 miejsce. 40 uczniów z kilku gmin naszego województwa zmagało się z trudnymi i nietypowymi zadaniami matematycznymi w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.  GRATULUJEMY !!!
                                                                                          Anna Anioł
Sukces w Matematycznym Konkursie KANGUR
   Niezwykle silna i liczna grupa trzynastu uczniów z naszej szkoły brało udział w powiatowym podsumowaniu konkursu matematycznego KANGUR, które odbyło się w ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu. Wśród 67 wyróżnionych uczniów z powiatu (łącznie w powiecie w konkursie wzięło udział 574 uczniów!!!!!) znaleźli się:
MAJA POTTER 2A
PIOTR BREGUŁA 2B
MICHAEL VALENTIN 3A
FILIP DYKSIK 4C
MICHAŁ LEDWOŃ 4C
FRANCISZEK NYK 4A
MAŁGORZATA SZLEPER 4D
OSKAR SWARLIK 4A
JAKUB PRANDZIOCH 5C
MICHAŁ GRABIŃSKI 5C
BARTOSZ PERKOWSKI 5C
OLGA BOROSZ 5A
MARCIN KOZA 6B
Ogromne gratulacje dla uczniów i przygotowujących ich nauczycieli.
Szkolny koordynator Agnieszka Stępniewska Pyrkosz