Przygotowania do Świąt

Z ŻYCIA SZKOŁY

Coraz bliżej święta...

Klasa 6d w ramach przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaangażowała się w ogólnopolską akcję Kartki z Iskierkami Emocji, polegającą na wymianie kartek świątecznych organizowanych w ramach projektu edukacyjnego "Każdy z Nas jest inny, równy i wyjątkowy". W listopadzie uczniowie własnoręcznie przygotowali kartki, które zostały wysłane do uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 w Rybniku.
   W ostatnich dniach nas spotkała przyjemność otwarcia paczki z kartkami przygotowanymi specjalnie dla nas... To wielka radość czytać życzenia zapisane odręcznym pismem zamiast wiadomości wysłanej smsem. Otrzymane kartki znalazły się w naszej klasowej galerii. Jednocześnie zachęciły uczniów do wysyłania życzeń świątecznych swoim bliski i przyjaciołom w tej tradycyjnej formie.
     Kolejnym krokiem wprowadzającym w klimat świąteczny było spotkanie z okazji św. Mikołaja. Wszyscy byli grzeczni przez cały rok, wiec mogli  dostać mały podarunek:):):)
S. Kansy