Spotkanie autorskie z p. Margas

Z ŻYCIA SZKOŁY

Spotkanie autorskie z Panią Ewą Margas – Olszok
Kontakt z autorem książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją czytelniczą przygodę…
       14 listopada 2019 roku Pani Ewa Margas – Olszok spotkała się z czytelnikami – uczniami klasy 4 b uczęszczającymi na zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze i językowe  oraz z uczniami klasy 6 a i 6 b - uczestnikami warsztatów humanistycznych z wiedzą o kulturze i regionie kształcące aktywność i kreatywność uczniów. Pani Ewa przeprowadziła dla uczniów zajęcia tematyczne:

- Od autora do czytelnika. Dziecko autorem własnej książki (dla uczniów klasy 4),
-  Każdy z nas może być autorem... (dla uczniów klas 6).
  Autorka opowiadała także o sobie i o początkach swojej twórczości.
      Były autografy i zdjęcia. Możemy zapewnić, że spotkania autorskiego, czyli fizycznego kontaktu z autorem, jego bezpośredniej rozmowy z czytelnikiem nic nie zastąpi.
                                                                                                                                                              Aneta Lach