Dni otwarte 2020

Z ŻYCIA SZKOŁY

Jedyneczka gości wita…
    4 marca 2020 r. w godz. 16.00 – 18.00 po raz kolejny nasza szkoła „otworzyła swoje drzwi” dla naszych przyszłych uczniów. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Atrakcji tego popołudnia nie brakowało, a szkołę wypełniał gwar i śmiech.

Po przekroczeniu progu „Jedyneczki” nasi goście udali się na salę lustrzaną, gdzie wszystkich powitała  p. Dyrektor Bożena Wręczycka, a p.wicedyrektor Grażyna Cetnerowska  przedstawiła i omówiła ofertę edukacyjną naszej placówki. Po części oficjalnej odbyły się występy artystyczne przygotowane przez uczniów z kl.1-3 połączone ze wspólną zabawą. Następnie wszyscy udali się na zwiedzanie szkoły i poszczególnych klas, gdzie odbywały się różne ciekawe zajęcia, a rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami uzyskując odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Całość dopełnił słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów z warsztatów kulinarnych .
    Mamy nadzieję, że nasi goście opuścili szkołę usatysfakcjonowani i z wieloma spotkamy się w następnym roku szkolnym.
    Bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy do Naszej Szkoły!!!