SukcesTomasza w Miedzynarodowym Konkursie

Z ŻYCIA SZKOŁY

SUKCES TOMASZA W KONKURSIE MIĘDZYNARODOWYM
      29 lutego 2020 w Turku odbyło się rozstrzygniecie XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Na konkurs wpłynęły 272 prace fotograficzne z Polski, Białorusi i Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kazachstanu i Litwy. Jury w składzie - profesor dr hab. Janusz Maria Tylman, prof. dr hab. Marek Szyryk i prof. dr hab. Tomasz Komorowski przyznali nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu Tomasz Piotrowski zdobył I nagrodę w kategorii foto 9-12 lat - temat „Natura”.
      Michał otrzymał w nagrodę zaproszenie na pobyt w Hotelu Hilton w Gdańsku, aparat fotograficzny, książki, medale i monety okolicznościowe.
Gratulujemy sukcesu i życzymy miłego pobytu nad morzem.
Barbara GBarbara Gałązka