Autyzm 2021

Z ŻYCIA SZKOŁY
Przejdź do treści

Menu główne:

 
Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat „Autyzm – by wiedzieć więcej”.

 
      Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym na plakat „Autyzm – by wiedzieć więcej”. Konkurs  jest dedykowany dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu lublinieckiego. Pracę plastyczną bądź graficzną, nawiązującą do tematu, należy wykonać w dowolnej technice płaskiej, w formacie nie mniejszym niż A4.
 
     Podpisaną pracę wraz z uzupełnioną dokumentacją konkursową można złożyć do 15 marca br. na portierni naszej szkoły (zostaną przekazane do Starostwa Powiatowego) lub bezpośrednio, w terminie do 19 marca 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu (skrzynka podawcza znajduje się przy wejściu do budynku) lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec - z dopiskiem: Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat „Autyzm - by wiedzieć więcej”. Autorom najlepiej ocenionych prac zostaną wręczone atrakcyjne nagrody.
 
      Więcej informacji i pomoc uzyskacie u nauczycieli współorganizujących proces kształcenia: Marzeny Witek-Cieśla, Edyty Marek i Anity Pilarz.
 
 
     Szczegóły konkursu znajdują się w poniższym Regulaminie. Prosimy pamiętać o uzupełnieniu dokumentów (załącznik nr 2, załącznik nr 3 i załącznik nr 4) koniecznych do wzięcia udziału w konkursie.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego