Muzykanci z Bremy

„MUZYKANCI Z BREMY”
     W styczniu uczniowie klas 4a, 4c oraz 3c przedstawili w języku niemieckim adaptację baśni braci Grimm „Muzykanci z Bremy”. Ukazali przygody czterech zwierząt zmuszonych do ucieczki przed swymi gospodarzami. Jako że zwierzęta te były sprytne, udało im się również przegonić strasznych zbójców. Swój spektakularny sukces grupa przyjaciół uczciła wspaniałym koncertem. W naszym przedstawieniu również nie brakowało muzycznych atrakcji, takich jak występ na trąbce, keyboardzie czy akordeonie. Teatrzyk obejrzeli uczniowie klas trzecich oraz zaproszeni goście: panie dyrektor, nauczyciele, rodzice oraz dziadkowie uczniów.
    Jeszcze raz serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów za przygotowanie pięknych strojów, które dopełniły całość obrazu.
Agata Płuska
        Wioletta Ogiołda