Projekt konkursowy niemiecki

PROJEKT KONKURSOWY „ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH”

W maju br. uczniowie kl. 4a i 4c uczestniczyli w projekcie konkursowym organizowanym we współpracy z wydawnictwem LektorKlett przez Instytut Goethego w Warszawie.
Czwartoklasiści wykonywali w zespołach plakaty nawiązujące do tematu „Niemiecki wokół nas”. Część plastyczna kierowana była przez p. Joannę Borecką, której dziękujemy za włączenie się do projektu. Dziękujemy również rodzicom uczniów za wspieranie naszej inwencji twórczej.
     Do konkursu zgłoszone zostały dwa projekty.
     Pierwszy projekt wykonali uczniowie klasy 4a: Amelia Połojko, Marta Suplicka i Lena Szleper.
     Autorami drugiego projektu byli uczniowie klasy 4c: Michał Grabiński, Lena Jurek, Jakub Machnik i Julia Schabowska.
     Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za uczestników konkursu.
Agata Płuska