2 maja, 2023

KLASOWE ZAWODY PŁYWACKIE

Dnia 26. 04. 2023 r. uczniowie klas 4 po zakończonym cyklu pływania wzięli udział w klasowych zawodach.

W klasie 4a najlepszy wynik uzyskała Ivanna Kovalenko – zajmując 1 miejsce, 2 miejsce zdobyła Bohdana Kovalenko, 3 miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Wiktoria Nadolna. 1 miejsce wśród chłopców z 4a zdobył  Mateusz Graca, 2 miejsce Jerzy Poloczek, 3 miejsce Szymon Ochman.
W klasie 4b najszybciej pokonała dystans i uzyskała 1 miejsce Malwina Bazan, 2 miejsce Hanna Bury, 3 miejsce Agata Cholewa. Wśród chłopców z 4b najszybciej popłynął i zajął 1 miejsce Antoni Miemiec, 2 miejsce Borys Jurek, 3 miejsce Dominik Rasztar.

Klasa 4c najliczniej przystąpiła do zawodów.
1 miejsce wśród dziewczyn uzyskała Hanna Polaczek, 2 miejsce Livia Peła, 3 miejsce  Nadia Ciesielska. 1 miejsce z tej klasy wywalczył Antoni Ogłaza, 2 miejsce zajął Leon Kasprzyk, a 3 miejsce Wiktor Mońka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy spróbowali swoich sił w zawodach pływackich. Mamy nadzieję, że to dopiero początek dobrej przygody z pływaniem. Życzymy powodzenia i zapału na przyszłość.

Na skróty

Skip to content