13 maja, 2023

PROJEKT EDUKACYJNY „JAK ODCZYTYWAĆ EMOCJE” W KLASIE IV B

Uczniowie klasy IV b w bieżącym roku szkolnym brali udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci pt. „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”.  Dzięki aktywnemu uczestnictwu w projekcie , podczas zajęć wychowawczych, uczniowie mieli okazję rozwijać naturalną ciekawość, trenować umiejętność samodzielnego dochodzenia do wiedzy oraz wzmacniać  kompetencje społeczne i emocjonalne, a przede wszystkim umiejętności nawiązywania właściwych relacji w klasie. Realizacja projektu była również okazją do rozwijania kreatywnego i innowacyjnego myślenia oraz rozpoznawania emocji u innych. W ramach realizacji projektu uczniowie uczestniczyli w zabawach integrujących zespół klasowy, podejmowali dyskusję na temat nazywania emocji i radzenia sobie z nimi. Dzięki tym umiejętnościom uczniowie będą mogli lepiej zaplanować swoją ścieżkę edukacyjną i zawodową.

                                                                                                                                                                                                                                        Anna Dyksik

 

Na skróty

Skip to content