Wyniki VI Powiatowego Konkursu Krajoznawczego „Znam Lubliniec i okolice”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec commodo sapien et dapibus consequat.
PTTK W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W LUBLIŃCU
PTTK W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W LUBLIŃCU

WYNIKI VI POWIATOWEGO KONKURSU KRAJOZNAWCZEGO „ZNAM LUBLINIEC I OKOLICE”

22 stycznia 2019 r. w Muzeum Pro Memoria Edith Stein podsumowano VI edycję Powiatowego Konkursu Krajoznawczego „Znam Lubliniec i okolice”, która w bieżącym roku szkolnym była poświęcona miejscom związanym z Patronką Lublińca. Organizatorzy otrzymali wiele pięknych prac – zdjęć. Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród, już tradycyjnie, odbyła się w Domu Courantów. Poniżej prezentujemy listy nagrodzonych.

Kategoria klas 5-6

I miejsce – Zuzanna Stężała, ZS im. św. E. Stein

II miejsce – Karol Monkos, SP1 Lubliniec

III miejsce ex-aequo – Anna Wydrych i Bartek Pilawa, SP1 Lubliniec

Kategoria klas 7-8

I miejsce – Dawid Kompała, SP4 Lubliniec

II miejsce – Kinga Ucinek, Szkoła Podstawowa w Lubecku

III miejsce – Ewa Jędryka, SP4 Lubliniec

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom, dziękujemy Opiekunom uczniów za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.
Zdjęcia: Leon Tobor