Rekrutacja do klas I

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

ROZPOCZYNAMY 1 MARCA!

JEDYNECZKA

JEDYNECZKA to połączenie tradycji z nowoczesnością, doświadczenia z młodością. Jest szkołą nowoczesną, znaczącą w środowisku, nastawioną na kreatywny rozwój. Wśród uczniów i nauczycieli nie brakuje ludzi z pasją, doświadczeniem, ludzi ambitnych, zdolnych i twórczych, podejmujących innowacyjne działania, które owocują sukcesami uczniów naszej szkoły.

W Jedyneczce zawsze najważniejszy jest UCZEŃ, duszą szkoły jest NAUCZYCIEL, wsparciem RODZICE, a dumą ABSOLWENCI.

WAŻNE DOKUMENTY:

TERMINY REKRUTACJI

OŚWIADCZENIE 1

OŚWIADCZENIE 2

OŚWIADCZENIE 3

OŚWIADCZENIE 4

OŚWIADCZENIE 5

OŚWIADCZENIE 6

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO SZKOŁY OBWODOWEJ

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO SZKOŁY (DZIECI SPOZA OBWODU)

Informujemy, że od 1 marca 2022 r. rozpoczynają się również zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023. Wszystkie informacje oraz dokumenty związane z rekrutacją znajdują się w zakładce ŚWIETLICA – SPRAWY BIEŻĄCE oraz DOKUMENTY.

Na skróty

Skip to content