Sukcesy

Rok szkolny 2021/2022

Sukcesy szkolne:

 

l.p. Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu i zdobyte miejsce Nauczyciel przygotowujący
MIĘDZYNARODOWE
1 Paulina Kuszła kl. 3a XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Tęczowy kalendarz” ; wyróżnienie J. Ślusarczyk
OGÓLNOPOLSKIE
1 Anna Smołucha kl.2c XVI Ogólnopolski konkurs plastyczny „Komandosi w wojsku polskim 2021”; II miejsce K. Musiol-Musik
2 Bartosz Pradella kl. 7f XVI Ogólnopolski konkurs plastyczny „Komandosi w wojsku polskim 2021”; III miejsce J. Borecka
3 Michał Mukoid kl. 7b XI Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”; III miejsce D. Opałka
4 Drużyna w składzie: Julia Schabowska kl. 8c i Bianka Schabowska kl. 7f  Ogólnopolski Konkurs „Genialne miejsca”; II miejsce E. Siemiradzka
5 Ewa Szczygieł kl.7d  Ogólnopolski Konkurs „Genialne miejsca”; wyróżnienie E. Siemiradzka
WOJEWÓDZKIE
1 Adam Zając kl. 2b XXVIII Wojewódzki Konkurs na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową; wyróżnienie M. Drab
2 Milena Wiśniewska kl. 3b „Kumate zwierzę, czyli płazy w moim parku”, Zespół Parków Krajobrazowych woj. Śląskiego; wyróżnienie M. Wojsyk
REGIONALNE
1 Martyna Kubica kl. 3a Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni na Jurze”; II miejsce J. Ślusarczyk
2 Bartosz Pietrucha kl.3a Regionalny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową; wyróżnienie J. Ślusarczyk
3 Julia Cieślik kl. 2c Regionalny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową w kategorii klas 1-3; I miejsce K. Musiol-Musik
4 Malwina Bazan kl.2c Regionalny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową w kategorii klas 1-3; III miejsce wychowawcy świetlicy
5 Marlena Bazan i Maja Łopacińska kl. 4b Regionalny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową w kategorii klas 4-6; III miejsce-praca zbiorowa wychowawcy świetlicy
6 Michał Grabiński kl. 8c Regionalny konkurs Przedmiotowy; Laureat, tytuł „Mistrza Matematyki regionu oleskiego” S. Schleier-Kamińska
7 Szymon Breguła kl.8c Regionalny konkurs Przedmiotowy; Laureat, tytuł „I Wicemistrz Informatyki regionu oleskiego” E. Siemiradzka
8 Michał Grabiński kl. 8c Regionalny Konkurs Informatyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych w Roku Szkolnym 2021/2022 ; wyróżnienie E. Siemiradzka
9 Szymon Pietrucha kl. 8d Regionalny Konkurs Informatyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych w Roku Szkolnym 2021/2022 ; wyróżnienie E. Siemiradzka
10 Jakub Prandzioch kl. 8c Regionalny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych w Roku Szkolnym 2021/2022; wyróżnienie S. Schleier-Kamińska
11 Olga Borosz kl. 8b Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Podstawowych w Roku Szkolnym 2021/2022; wyróżnienie A. Płuska
12 Wiktor Włodarczak kl 6a konkursie” Na kartach historii nauki zapisani…Wybitne postaci związane z Częstochową”; I miejsce D. Opałka
POWIATOWE
1 Milena Foryta kl.5c XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Baśnie , legendy i podania Górnego Śląska” ; I miejsce J. Borecka
2 Paulina Kuszła kl. 3a Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”; I miejsce J. Ślusarczyk
3 Antoni Ogłaza kl. 3c Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”; wyróżnienie M. Hain
4 Kamil Jaskulski kl. 8c Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza; II miejsce G. Kempa
5 Julia Kryś kl. 2b Powiatowy konkurs plastyczny „Piękno jesieni w mojej okolicy”; II miejsce M. Drab
6 Jan Knopik kl. 2b Powiatowy konkurs plastyczny „Piękno jesieni w mojej okolicy”; III miejsce M. Drab
7 Iga Gizińska kl.4a Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „ Niepodległa” dla uczniów szkół podstawowych; wyróżnienie w kategorii klas IV- VI A. Lach
8 Julia Schabowska kl.8c VII Powiatowy Konkurs Historyczno- Krajoznawczy ” Lubi mi się tu być”- nasze ulice i ich patroni; I miejsce D. Opałka
9 Bianka Schabowska kl.7f VII Powiatowy Konkurs Historyczno- Krajoznawczy ” Lubi mi się tu być”- nasze ulice i ich patroni; II miejsce D. Opałka
10 drużyna w składzie: Michał Grabiński kl.8c, Monika Pradella kl.8c Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny z Fizyki i Informatyki; I miejsce M. Zyśko, E. Siemiradzka
11 drużyna w składzie: Mateusz Jelonek kl.8c, Bartosz Perkowski kl.8c Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny z Fizyki i Informatyki; II miejsce M. Zyśko, E. Siemiradzka
12 drużyna w składzie: Olga Borosz kl.8b, Michał Grabiński kl.8c, III Powiatowy Konkurs Nauk Ścisłych; III miejsce A. Biś, E. Bok, S. Schleier-Kamińska, M. Zyśko
13 Filip Dyksik kl.7e, Powiatowy konkurs multimedialny „Święty uśmiechnięty-Jan Paweł II w oczach dziecka ” , I miejsce J. Szeląg
14 drużyna w składzie: Antonina Benecka kl.8a, Julia Bloch kl.8b, Lena Stawecka kl.8b IV Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny ” , wyróżnienie J. Szeląg
15 Michalina Kukowka kl.7c, XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych , I miejsce w kategorii klas VII-VIII S. Kansy
16 Ewelina Sośniak kl.7e, XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych , III miejsce w kategorii klas VII-VIII G. Kempa
17 Helena Wasser kl.5a, XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych , wyróżnienie w kategorii klas IV-VI A. Telma
MIEJSKIE
1 Miłosz Psiuk kl. 3a Miejski Konkurs Graficzny „Lubliniec miastem przyszłości”; II miejsce J. Ślusarczyk
2 Paulina Kuszła kl. 3a Miejski Konkurs Graficzny „Lubliniec miastem przyszłości”; III miejsce J. Ślusarczyk
3 Oskar Sulej kl. 8b Konkurs fotograficzny „Lubliniec w obiektywie – ocalić od zapomnienia”, III miejsce J. Szeląg
4 Franciszek Kraska, kl.7e Konkurs graficzny na komiks „Lubliniec, miastem przyszłości” , II miejsce J. Szeląg
5 Przemysław Pielorz kl.7a Konkurs Plastyczny „Lubi mi się tu mieszkać” , I miejsce w kategorii klas IV-VIII J. Borecka
6 Ewelina Sośniak kl.7e Konkurs Plastyczny „Lubi mi się tu mieszkać” , II miejsce w kategorii klas IV-VIII J. Borecka
7 Lena Pawlak kl.7a Konkurs Plastyczny „Lubi mi się tu mieszkać” , wyróżnienie w kategorii klas IV-VIII J. Borecka
8 Wiktoria Klimczak kl.1a Konkurs Plastyczny „Lubi mi się tu mieszkać” , wyróżnienie w kategorii klas I-III K. Torchalska
SZKOLNE
1 Anna Smołucha kl. 2c VII Rodzinny Konkurs na Lampion Bożonarodzeniowy; Grand prix K. Musiol-Musik
2 Oliwier Mrożek kl. 2a VII Rodzinny Konkurs na Lampion Bożonarodzeniowy; I miejsce D. Brzezina
3 Bartosz Karwacki kl.1b VII Rodzinny Konkurs na Lampion Bożonarodzeniowy; II miejsce W. Ogiołda
4 Fabian Kardas kl. 1b VII Rodzinny Konkurs na Lampion Bożonarodzeniowy; III miejsce W. Ogiołda
5 Sandra Serafin kl.2a  „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; I miejsce nauczyciele świetlicy
6 Natalia Sobolewska kl.1b  „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; II miejsce nauczyciele świetlicy
7 Natalia Dalkowska kl. 2c  „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; III miejsce nauczyciele świetlicy
8 Natalia Geroska kl. 1c  „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; wyróżnienie nauczyciele świetlicy
9 Zuzanna Najwer kl.1b „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; wyróżnienie nauczyciele świetlicy
10 Hanna Bury kl. 3b  „Zdrowo się odżywiam – jem owoce i warzywa” ; wyróżnienie nauczyciele świetlicy
11 Maciej Grzegorzewski kl. 2b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; I miejsce M. Drab
12 Paulina Kuszła kl. 3a  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; II miejsce M. Drab
13 Adam Zając kl. 2b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; II miejsce M. Drab
14 Vanessa Pełka kl. 2c  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; III miejsce K. Musiol-Musik
15 Filip Rek kl. 1b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; wyróżnienie W. Ogiołda
16 Bartosz Karwacki kl. 1b  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; wyróżnienie W. Ogiołda
17 Miłosz Psiuk kl.3a  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź pozytywny, to nie boli” w kategorii „Gdybym miał/ła supermoce”; wyróżnienie W. Ogiołda
18 Drużyna w składzie: Bianka Schabowska i Zuzanna Molenda kl. 7f  „Z matematyką za pan brat – Procenty”; I miejsce M. Witek-Cieśla
19 Drużyna w składzie: Marta Drab i Julia Kalbarczyk kl. 7f  „Z matematyką za pan brat – Procenty”; II miejsce M. Witek-Cieśla
20 Mikołaj Mazur, kl. 7b „Z matematyką za pan brat – Procenty”; III miejsce M. Witek-Cieśla
21 Maja Kazek kl. 4a „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; I miejsce P. Tyczka
22 Jakub Nguyen Huu kl. 4a „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; II miejsce P. Tyczka
23 Jan Szwed kl. 5a „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; III miejsce ex aequo  A. Płuska
24 Hubert Przeorski kl. 4a „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; III miejsce ex aequo P. Tyczka
25 Amelia Ryłko kl. 4b „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; wyróżnienie P. Tyczka
26 Magda Majer kl. 4c „Der schӧnste Adventskalender”-„Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”; wyróżnienie P. Tyczka
27 Julia Schabowska kl. 8c, Szkolny Konkurs DBI w SP1; I miejsce ex aequo E. Siemiradzka
28 Bianka Schabowska kl.7f, Szkolny Konkurs DBI w SP1; I miejsce ex aequo E. Siemiradzka

 

Sukcesy sportowe:

l.p. Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu i zdobyte miejsce Nauczyciel przygotowujący
MIĘDZYNARODOWE
OGÓLNOPOLSKIE
WOJEWÓDZKIE
1 drużyna w składzie: Sgonina Piotr 8d, Gadecki Tobiasz 7e , Smoll Bartłomiej 8d, Molenda Kacper 8d, Kraska Franciszek 7e, Elsokhon Antoni 7a, Niesłony Szymon 8d, Giemza Nikodem 8e Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. Chłopcy; XIII miejsce
REJONOWE
1 drużyna w składzie: Sgonina Piotr 8d, Gadecki Tobiasz 7e , Smoll Bartłomiej 8d, Molenda Kacper 8d, Kraska Franciszek 7e, Elsokhon Antoni 7a, Niesłony Szymon 8d, Giemza Nikodem 8e Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. Chłopcy; I miejsce
2 drużyna w składzie: Dryll Nikola 8b, Bloch Julia 8b, Pradella Monika 8c, Sodowska Oliwia 7e, Kierzek Blanka 8e, Włodarczyk Wiktoria 7f, Stańczykiewicz Oliwia 7e, Szopa Oktawia 7a, Bazan Sandra 7a Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. Dziewcząt; II miejsce
POWIATOWE
1 drużyna w składzie: Dryll Nikola 8b, Bloch Julia 8b, Pradella Monika 8c, Sodowska Oliwia 7e, Kierzek Blanka 8e, Włodarczyk Wiktoria 7f, Stańczykiewicz Oliwia 7e, Szopa Oktawia 7a, Bazan Sandra 7a Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. Dziewcząt; I miejsce
2 drużyna w składzie: Sgonina Piotr 8d, Gadecki Tobiasz 7e , Smoll Bartłomiej 8d, Molenda Kacper 8d, Kraska Franciszek 7e, Elsokhon Antoni 7a, Niesłony Szymon 8d, Giemza Nikodem 8e Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kat. Chłopcy; I miejsce
3 drużyna w składzie: Molenda Kacper kl. 8d, Polewczyk Michał kl. 8d, Sgonina Piotr kl. 8d, Niesłony Szymon kl. 8d, Prandzioch Olaf kl. 8d, Słota Oskar kl. 8c, Jelonek Mateusz kl. 8c, Gadecki Tobiasz kl. 7e Drynda Krzysztof kl. 8a Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej – chłopcy; I miejsce
MIEJSKIE
1 ……….. ……….. ………..
SZKOLNE

 

 

 

Na skróty

Skip to content