O klubie - wolontariat

SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA

O klubie

Od roku 2003w naszej szkole działa Szkolny Klub Wolontariusza, którego założycielami były panie  Maria Kostecka i Mariola Hain. Klub zrzesza wolontariuszy klas I-VI i prowadzi wiele różnorodnych form pomocy.
  Głównym założeniem Klubu jest aktywizowanie uczniów w celu podejmowania działań na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego.
  Koordynatorami Szkolnego Klubu Wolontariusza są: Barbara Benska, Janina Szaforz, Anna Mazur, Marzena Kowalik. Z Klubem aktywnie współpracują: Jolanta Maciejewska, Małgorzata Siluk, Sabina Schleier – Kamińska, Dorota Opałka, Małgorzata Wojsyk, Halina Karczewska, Ewa Jaskuła, i Kazimierz Malcher.
  Szkolny Wolontariat obchodzi swoje święto 5 grudnia w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o wolontariacie w naszej szkole: