2 czerwca, 2026

CHŁOPCY Z SP 1 LUBLINIEC MEDALISTAMI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Gratulacje dla reprezentacji chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu za ogromny sukces sportowy!

W finale Igrzysk Dzieci Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego w trójboju lekkoatletycznym nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal, stając na podium w gronie najlepszych drużyn województwa. To efekt ciężkiej pracy, sportowej determinacji oraz wielkiego zaangażowania zawodników i trenera.

Zespół wystąpił w składzie: Wiktor Gregorowicz, Leon Bitnerowski, Antoni Krych, Szymon Noga, Tymon Monkos oraz Franciszek Górski.

Trenerem drużyny jest Krzysztof Bala.

Serdeczne gratulacje dla całej drużyny oraz trenera za znakomite przygotowanie i ambitną walkę do końca. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania sportowych pasji! 

Na skróty

Przejdź do treści