2 czerwca, 2026
CHŁOPCY Z SP 1 LUBLINIEC MEDALISTAMI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
Gratulacje dla reprezentacji chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu za ogromny sukces sportowy!
W finale Igrzysk Dzieci Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego w trójboju lekkoatletycznym nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal, stając na podium w gronie najlepszych drużyn województwa. To efekt ciężkiej pracy, sportowej determinacji oraz wielkiego zaangażowania zawodników i trenera.
Zespół wystąpił w składzie: Wiktor Gregorowicz, Leon Bitnerowski, Antoni Krych, Szymon Noga, Tymon Monkos oraz Franciszek Górski.
Trenerem drużyny jest Krzysztof Bala.
Serdeczne gratulacje dla całej drużyny oraz trenera za znakomite przygotowanie i ambitną walkę do końca. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania sportowych pasji!



