13 maja, 2024

FINAŁ DZIAŁAŃ KRAJOZNAWCZYCH DLA 4B I 7B

W dniu 6 maja br. dwie grupy krajoznawców – młodsza z klasy 4b i starsza z klasy 7b – podczas uroczystego apelu zostały uhonorowane odznakami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Czwartoklasiści wywiązali się ze wszystkich zadań opisanych w regulaminie odznaki im. Edyty Stein – Patronki Lublińca, zaś siódmoklasiści zapracowali na odznakę stopnia I „Znam Lubliniec i okolice”. Odznace towarzyszyły dodatkowe pamiątki. Młodsi uczniowie otrzymali pamiątkowy dukat wydany z okazji 750. rocznicy założenia miasta wraz z mini kroniką najważniejszych wydarzeń. Starsi uczniowie otrzymali m.in. przewodnik po powiecie lublinieckim.

Gratulując, zachęcamy do dalszej edukacyjnej wędrówki po naszej małej ojczyźnie.

Na skróty

Skip to content