10 listopada, 2023

TERENOWY KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA – INFORMACJA DLA RODZICÓW

W ramach wsparcia z zakresu profilaktyki  uzależnień Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Lublińcu kolejny rok realizuje program profilaktyczny pt.  „Bezpieczny Azyl”. Program składa się z dwóch etapów, a mianowicie warsztatów dla uczniów oraz konsultacji dla dzieci i ich rodziców. Specjaliści realizujący projekt to osoby z zewnątrz, mający doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi.
Konsultacje realizowane są w biurze Stowarzyszenia przy ul. Piłsudskiego 9, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym numer tel. do kontaktu: 604242316.
Projekt jest zadaniem publicznym dofinansowanym i zleconym przez miasto Lubliniec.
W naszej szkole natomiast 4 grudnia o godzinie 16:00 w ramach projektu zostanie przeprowadzona wywiadówka na temat wpływu relacji dziecko-rodzic na problemy zdrowia psychicznego. Po wywiadówce odbędą się bezpłatne porady dla rodziców. Wywiadówkę i porady poprowadzi psychoterapeuta p. Marzena Rębisz. 

Na skróty

Skip to content