6 czerwca, 2024

KOLEJNY FINAŁ WOJEWÓDZKI DLA SP1 LUBLINIEC

We wtorek 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Lublińcu odbyły się Zawody Rejonowe Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze i w kategorii chłopców zdobyli mistrzostwo a w kategorii dziewcząt tytuł wicemistrzowski. Najlepszymi zawodnikami zostali również uczniowie naszej szkoły Bartosz Rudź i Milena Sukiennik. Chłopcy dzięki zwycięstwu uzyskali awans do finału wojewódzkiego i będą reprezentowali naszą szkołę na Stadionie MOSiR w Sosnowcu.

Opiekunami byli: Krzysztof Bala i Małgorzata Poloczek

Zespoły wystąpiły w składzie: Barosz Rudź, Jakub Grabiński, Filip Dylka, Kapcer Janik, Franciszek Zoń i Maciej Pskowski oraz Milena Sukiennik, Anna Krych, Julia Nieora, Oliwia Kaniut, Płuciennik Ludmiła.

W zawodach uczestniczyli również: Oliwier Mrożek, Mateusz Siemieniec, Kajetan Huculak, Jeremi Smok, Hanna Krupska, Hanna Gluch, Sandra Serafin i Marcelina Benska.

Wszyscy reprezentanci to uczniowie klasy 4a.

 

Na skróty

Skip to content