7 czerwca, 2024

MIEJSKA MINI OLIMPIADA SPORTOWA

W dniu 06.06.24r. w naszej szkole miała miejsce kolejna wielka uroczystość – Miejska Mini Olimpiada Sportowa. Przybyli do nas reprezentanci edukacji wczesnoszkolnej wszystkich lublinieckich szkół. Jak to na olimpiadzie, całą uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Bożena Wręczycka zapalając symboliczny znicz olimpijski, następnie wszyscy zawodnicy wspólnie przemaszerowali na miejsce rozgrzewki. Osiem konkurencji sportowych wyłoniło zwycięską szkołę. Przede wszystkim rządziła w tym dniu zasada fair play i dobra zabawa. Wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników zachęciły dzieci do dalszego uprawiania sportu. Z okazji minionego Dnia Dziecka, zarówno kibice wszystkich szkół jak i ich reprezentanci mogli zatańczyć razem tańce integracyjne oraz poczęstować się watą cukrową. Kolejny wspaniały dzień na stadionie SP1 mógł się odbyć dzięki pracy nauczycieli p. M.Poloczek, p. S. Skubały,p. K. Bali, p. A. Suchary, p.A.Kosmeli, p. M.Grabowskiemu, p. A.Gambuś.
Dziękujemy opiekunom wszystkich przybyłych szkół za obecność oraz pomoc przy zrealizowaniu wszystkich punktów programu.
Ogólne klasyfikacja :
1 miejsce SP 2
2 miejsce SP 1
3 miejsce SP 4
4 miejsce SP 3
5 miejsce Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny
Do przyszłego roku.

#LaboratoriaPrzyszłości

Na skróty

Skip to content