25 stycznia, 2024

NOWOROCZNY WYSTĘP W DOMU KOMBATANTA

22 stycznia br. w Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Lublińcu odbył się Noworoczny montaż słowno-muzyczny połączony z obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka z udziałem uczniów naszej szkoły. Przygotowany pod kierunkiem nauczycielki Pani Haliny Karczewskiej. Uczniowie kl. 6b zaprezentowali utwory muzyczne, wiersze i piosenki. Szczególnie wyróżniła się orkiestra, która zaprezentowała utwory muzyczne oraz podkłady do piosenek na różnych instrumentach, takich jak: euphonium, trąbka i gitara klasyczna.

Wspólne spotkanie młodzieży i seniorów będące swoistą symbiozą pokoleń, dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Pensjonariusze otrzymali przygotowane przez uczniów upominki okolicznościowe.

Występ upłynął w niezwykle miłej atmosferze i z pewnością nie był ostatnim w Domu Kombatanta.

 

Na skróty

Skip to content