10 listopada, 2023

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzisiaj, w szkole podstawowej, sala gimnastyczna zamieniła się w barwne płótno, gdzie biało-czerwone akcenty migotały niczym iskry wolności. Uroczysta akademia zainaugurowała obchody Dnia Niepodległości, otwierając drzwi do świata, gdzie historia splata się z nowoczesnością.

W dźwiękach hymnu narodowego zaczęliśmy podróż przez czas, a występujący uczniowie przynieśli nam prezent w postaci współczesnych wierszy i piosenek patriotycznych. Ich słowa były jak poezja, tkwiąca w sercach, snująca opowieść o dumie z polskiej ziemi i wolności.
Akademię przygotowali Pani Mariola Hain,  Pan Arkadiusz Suchara, Pani Joanna Borecka, Pani Anna Pinkowska i Pani Anna Prandzioch.
Dziękujemy i gratulujemy ❤️

Podczas uroczystości wykorzystany został sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Na skróty

Skip to content