5 czerwca, 2024

OLIMPIADA SPORTOWA SP1

Dziś odbyła się Olimpiada Sportowa SP 1 z okazji Dnia Dziecka.
Rozpoczęliśmy od symbolicznego zapalenia znicza olimpijskiego przez panią dyrektor Bożenę Wręczycką. Następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe : sztafeta Fair Play, skok w dal, bieg na 60 m, 600m, 1000m i rzuty do kosza.  Klasy młodsze uczestniczyły w wyścigu rzędów. W tym czasie także chętni uczniowie rozgrywali mecze plażowej piłki siatkowej i piłki ręcznej. 
Poza konkurencjami sportowymi na uczniów czekało wiele atrakcji : malowanie twarzy, zabawa na dmuchańcach, słodkie babeczki oraz przepyszna grochówka. Dodać trzeba, że całą olimpiadę prowadził i komentował nasz niezastąpiony pan Marcin Grabowski.  Na zakończenie zatańczyliśmy wspólnie Belgijkę, Macarenę i Skrzypka. 
Dzisiejsza Olimpiada miała na celu integrację i pobijanie własnych rekordów. 
Był to bardzo miły i przyjemny dzień, a co najważniejsze, czas spędzony w gronie kolegów i koleżanek. 
Nad przebiegiem olimpiady czuwali sędziowie: Małgorzata Poloczek, Henryk Ślęzak i Krzysztof Bala.
#LaboratoriaPrzyszłości

Na skróty

Skip to content