22 grudnia, 2023

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA RODZINNY LAMPION ADWENTOWY

W naszej szkole 20 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty świąteczny konkurs dla uczniów klas 1-3. Wszyscy uczestnicy konkursu w gronie rodzinnym wykonali „Lampion adwentowy”, którego światło miało tworzyć w domu atmosferę oczekiwania na świąteczny czas. Do konkursu zgłoszono 33 prace wykonane z różnorodnych materiałów. Rodzinne dzieła dekorowane były m.in. kolorową bibułką z misternie wycinanymi świątecznymi motywami, piernikami, cekinami, szyszkami, bombkami, wstążkami, gałązkami derenia i świerku, sztucznym śniegiem. Każdy lampion był oświetlony elektrycznym światłem emitowanym przez choinkowe lampki lub ledowe świeczki zasilane energią z baterii.

Konkursowe jury przyznało następujące miejsca:

  • I miejsce – Filip Rek z klasy 3b
  • II miejsce – Zuzanna Melich z klasy 1c
  • III miejsce – Anna Zając z klasy 1c
  • wyróżnienie – Mateusz Dalecki z klasy  3b
  • wyróżnienie – Emilia Kulisińska z klasy 1a
  • wyróżnienie – Beata Berger z klasy 3a
  • wyróżnienie – Antoni Kramarczyk z klasy 1a

Szczególne podziękowania i uznanie należą się również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy w gronie najbliższych przygotowali lampion adwentowy. Z dumą oznajmiamy, iż są to następujący uczniowie i uczennice: Alicja Krogulecka 1a, Alicja Pasiek 1c, Tymoteusz Adamek 3c, Emil Kurek 1c, Liliana Psiuk 2b, Karol Koza1a, Liliana Grzesiak 2c, Antonina Delfin 2a, Szymon Noga 2b, Tymoteusz Hucz 2b, Przemysław Szulc 3b, Maciej Ciepłuch 1c, Maja Olczyk 1c, Zofia Pudło 1c, Mikołaj Kurda 1a, Igor Urlik 3b, Piotr Najwer 1b, Lena Garus 1c, Agata Występ 2c, Miłosz Utrata 1a, Hubert Pachnik 1c, Rafał Wańczyk 3b, Agata Knopik 2a, Stanisław Dudek 2b, Amelia Grzona 3c, Franciszek Schabowski 1c.

 

Na skróty

Skip to content