27 listopada, 2023

ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYKLASOWEGO KONKURSU „NA TROPIE ZDROWYCH SMAKÓW”

W ramach realizowanych na przestrzeni roku szkolnego działań edukacyjnych, związanych z uczestnictwem naszej szkoły w „Programie dla szkół”, świetlica szkolna zorganizowała międzyklasowy konkurs adresowany dla uczniów klas I – V Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu biorących udział w „Programie dla szkół” – „Na tropie zdrowych smaków”. Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie w dowolnej formie „prozdrowotności” – wybranego w drodze losowania – owocu lub warzywa, swojej wiedzy na jego temat. Powstały piękne prace, które można podziwiać w szkolnej świetlicy i przy okazji dowiedzieć się z nich wielu ciekawych rzeczy na temat wybranych owoców i warzyw.

Miło nam ogłosić wyniki konkursu:

I miejce – klasa 5c

II miejsce – klasa 5b

III miejce – klasa 2b

Wyróżnienie otrzymali:

klasa 1a,  klasa 1c oraz klasa 2a.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim klasom biorącym udział w konkursie dziękujemy za przygotowane prace!

                                                                                                                                                                                                                   Wychowawcy świetlicy

Na skróty

Skip to content