24 maja, 2026

SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

22 maja klasy 6b i 6c wzięły udział w zajęciach z panią adwokat Ewą Gerlic-Mrugałą 👩‍⚖️
Uczniowie mieli okazję poznać jak wygląda praca w sądzie, ale przede wszystkim poznać sytuacje/zachowania za które już jako 13-latkowie ponoszą odpowiedzialność karną ⚖️
Były to bardzo wartościowe zajęcia, które na pewno wniosły sporo wartościowej wiedzy dla naszych uczniów 💪

Na skróty

Przejdź do treści