24 maja, 2026

SUKCES LEKKOATLETÓW SP1 LUBLINIEC!

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu z powodzeniem wystąpili w zawodach rejonowych trójboju i czwórboju lekkoatletycznego. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom sportowy, ogromne zaangażowanie oraz ducha walki, osiągając bardzo dobre wyniki w konkurencjach biegowych, skokowych i rzutowych.

Największy sukces odnieśli chłopcy, którzy dzięki świetnej postawie całej drużyny wywalczyli awans do finałów wojewódzkich. To duże osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie drużyn i życzymy powodzenia podczas finałów wojewódzkich!

W drużynie trójboju wystąpili: Leon Bitnerowski, Wiktor Gregorowicz, Antoni Krych, Tymon Monkos, Szymon Noga i Franciszek Górski.

W zespole czwórboju wystąpili: Bartosz Rudź, Franciszek Zoń, Kacper Janik, Jan Pawelec, Mikołaj Bochenek, Filip Dylka, Mateusz Siemieniec, Maciej Pskowski, Oliwier Mrożek, Mateusz Ulżyk i Filip Chrzęstek.

Opiekunem zespołów jest Krzysztof Bala.

Na skróty

Przejdź do treści