13 grudnia, 2023

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Do Miejskiego Domu Kultury wpłynęło niemal 400 prac z całego województwa śląskiego! Każda inna, oryginalna i wyjątkowa. Jury w składzie: Aleksandra Herbowska-Matera, Stanisław Kowalczyk i Daniel Dmitriew mieli nie lada wyzwanie, żeby wyłonić zwycięzców. Przyznano nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych. 
Uczennice klasy 7a osiągnęły wielki sukces w IV kategorii wiekowej (klasy VII-VIII)
I miejsce zajęła Helena Wasser
II miejsce zajęła Natasza Sadek
Wręczenie nagród laureatom nastąpiło 13 grudnia 2023 roku w holu MDK.  Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Karina Gatner pogratulowała laureatom i przekazała pamiątkowe dyplomy i upominki.  Na uroczystości obecna była Zastępca Burmistrza Miasta Lublińca Anna Jonczyk-Drzymała oraz Aleksandra Herbowska-Matera i Daniel Dmitriew.

I Miejsce

Helena Wasser, 13 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu

II Miejsce

Natasza Sadek, 13 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu

 

Na skróty

Skip to content