7 czerwca, 2023

SUKCESY W KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚLĄSKĄ KURATOR OŚWIATY

W dniu 30 maja 2023 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i podziękowań za udział w konkurach organizowanych przez – Śląską Kurator Oświaty Urszulę Bauer. Laureatkami konkursu „Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą…” zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu:
Kategoria I:
miejsce II – Lena Mukoid, klasa 6a
Kategoria II:
miejsce I – Wiktoria Pabiś, klasa 8f
miejsce III – Bianka Schabowska, klasa 8f.
Konkurs organizowany był w ramach promocji kształcenia zawodowego wśród uczniów szkół podstawowych.
Kolejnym konkursem, w którym sukces odniosła uczennica naszej szkoły był konkurs epistolograficzny „Opowiem Ci o Polsce…” realizowany w ramach Kampanii „Po pierwsze bezpieczeństwo…” w roku szkolnym 2022/2023
w zakresie rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań. Nagrodzona została:
Maria Wolna z klasy 8f za zajęcie II miejsca.

Nagrody i podziękowania wręczał Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka

Nagrodzonym gratulujemy!

 

Jolanta Szeląg
Barbara Gałązka

Na skróty

Skip to content