29 maja, 2026
ŚWIETLICA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Drodzy Uczniowie!
Z okazji radośnie zbliżających się wakacji świetlica organizuje konkurs pt. „Pocztówka z wakacji”. Wszystko, co musicie o nim wiedzieć znajduje się poniżej (w załączniku).
Termin ostateczny składania prac to 10 czerwiec.
Zachęcamy do udziału!
Wychowawcy świetlicy