29 maja, 2026

ŚWIETLICA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Drodzy Uczniowie!

Z okazji radośnie zbliżających się wakacji świetlica organizuje konkurs pt. „Pocztówka z wakacji”. Wszystko, co musicie o nim wiedzieć znajduje się poniżej (w załączniku). 
Termin ostateczny składania prac to 10 czerwiec.

Zachęcamy do udziału!

Wychowawcy świetlicy

KONKURS – temat i regulamin

KONKURS – szablon

Na skróty

Przejdź do treści