15 stycznia, 2024

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY – ROZSTRZYGNIĘTY!

Szkolny Konkurs Fotograficzny „W obiektywie – z miłości do zwierząt” rozstrzygnięty!

Świetlica szkolna wraz z klubem „Eko-Franek” zorganizowała dla uczniów klas IV – VIII fotograficzny konkurs „W obiektywie – z miłości do zwierząt”, którego głównym celem było kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt, jak również zwrócenie uwagi na różnorodność świata zwierząt oraz rolę i miejsce zwierząt w przyrodzie i w życiu człowieka. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Prace zgłoszone do konkursu można zobaczyć obecnie w formie wystawy pokonkursowej w korytarzu szkoły – parter budynku A. 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Paulina Kowalczyk, klasa 6a

II miejsce – Kuba Pawlak, klasa 7a

III miejsce – Adam Zając, klasa 4b

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy!!!

Na skróty

Skip to content