16 stycznia, 2024

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA ŚWIETLICZAKA

12 stycznia w naszej świetlicy miała miejsce uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”, której celem było wesołe wprowadzenie uczniów klas pierwszych do grona świetlicowej gromady. W obecności Dyrekcji i wychowawców klas kandydaci na świetliczaków wykonywali zadania przygotowane dla nich przez wychowawców świetlicy. Wśród zadań było m.in. rozwiązanie zagadkowego testu wiedzy, wspólne zaśpiewanie „Piosenki świetlicowej” oraz określenie zachowania, jakie powinno cechować każdego świetliczaka.
Na pamiątkę uroczystości Pasowania wszystkie świetliczaki z klas pierwszych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszyscy pierwszoklasiści – drobne upominki. Był śmiech, śpiew, taniec i zabawa. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!!!

 

 

Na skróty

Skip to content