11 października, 2023

WOJEWÓDZKA INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W dniu 9 października w Koziegłowach odbyła się uroczystość Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024 oraz podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty. W gronie wyróżnionych znalazła się Szkoła Podstawowa Nr 1 z Lublińca. Dzięki wspaniałej postawie i osiągnięciom naszych uczniów w ubiegłorocznych rozgrywkach i zawodach sportowych organizowanych przez Śląski Szkolny Związek Sportowy zajęliśmy wysokie IX miejsce w województwie śląskim w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Jest to kolejny rok, w którym  nasza szkoła została nagrodzona Pucharem Śląskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia sportowe. Naszym uczniom gratulujemy i liczymy na kolejne udane starty w nadchodzącym roku szkolnym.

Na skróty

Skip to content