11 czerwca, 2024

ZDROWE ŚNIADANIE – ZNAMY PRZEPIS NA NIE!” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Z okazji Europejskiego Dnia Śniadania, który obchodzony jest 24 kwietnia, świetlica szkolna, w ramach realizowanych na przestrzeni roku szkolnego działań edukacyjnych związanych z uczestnictwem naszej szkoły w „Programie dla szkół”, przygotowała Międzyklasowy Konkurs „Zdrowe śniadanie – znamy przepis na nie!”
Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie – w dowolnej formie – jak ważną rolę dla zdrowia człowieka odgrywa śniadanie i jak taki zdrowy pierwszy posiłek w ciągu dnia może wyglądać. Każda klasa biorąca udział w konkursie mogła zaprezentować tylko jedną pracę konkursową – przygotowaną w zespole klasowym pod okiem wychowawcy.
Powstały bardzo kreatywne, pełne walorów edukacyjnych prace.

Miło nam ogłosić wyniki konkursu:

I miejsce – klasa 1a

II miejsce – klasa 4c

III miejsce – klasa 5c

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim klasom biorącym udział w konkursie dziękujemy za przygotowane prace!

                                                                                                                                                                                                                              Wychowawcy świetlicy

 

Na skróty

Skip to content