19 kwietnia, 2024

KONKURS WIEDZY O SEJMIE

Dzisiaj 19 kwietnia z inicjatywy i pod Patronatem Posła na Sejm RP pana Przemysława Witka odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie.
Pierwsza część spotkania to był wykład prowadzony przez pracownika Wszechnicy Sejmowej dotyczący architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego. Następnie odbyły się zmagania konkursowe. Przedstawiciele szkół SP1, SP2, SP3 i SP4 rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Najlepiej poradził sobie Jakub Serafin z kl. 8a naszej szkoły i zajął I miejsce. Pozostałym uczniom Jedynkowej drużyny -Wiktorii Mikulskiej, Paulinie Witek, Wiktorii Trocha, Lenie Mukoid, Michaelowi Valentin oraz Bartkowi Opałka gratulujemy bardzo dobrych wyników.
W organizację konkursu przy współpracy z panią Renatą Michalik z Biura Poselskiego oraz panią dyrektor Bożeną Wręczycką zaangażowali się nasi nauczyciele Jolanta Szeląg, Dorota Opałka oraz Arkadiusz Suchara.