Międzynarodowy projekt eTwinning „Different but equal”

W roku szkolnym 2023/2024 chłopcy z klasy 5c wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego – Aleksandrą Sobolewską – realizują międzynarodowy projekt eTwinning „Different but equal”.

Projekt ma na celu, oprócz rozwijania umiejętności językowych uczniów, pokazanie młodzieży, że pomimo wielu różnic kulturowych, religijnych itp. jesteśmy sobie równi.

27 listopada w ramach lekcji języka angielskiego powstało w aplikacji CANVA logo do projektu oraz wykonaliśmy w aplikacji BITMOJI swoje awatary, które będą stanowiły część przygotowanej przez każdego z uczniów autoprezentacji w języku angielskim.

 

 

Dzisiaj chłopcy z klasy 5c wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego – Aleksandrą Sobolewską – odbyli pierwsze spotkanie online z partnerami z Turcji w ramach międzynarodowego projektu eTwinning „Different but equal”.
Chętni uczniowie mieli możliwość przedstawić się i zadać pytania swoim rówieśnikom wykorzystując swoją znajomość języka angielskiego.
Udział w projekcie ma pokazać uczniom między innymi dlaczego warto uczyć się języków obcych.

Na skróty

Skip to content