Szkolny poradnik logopedyczny dla Rodziców

MOTORYKA MAŁA

KILKA SŁÓW O GŁOSCE R

 

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO

16 marca nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Logopedycznego, adresowanego do wszystkich chętnych uczniów, uczestniczących w zajęciach logopedycznych. Celem konkursu było rozbudzenie językowej i plastycznej twórczości u dzieci. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wyniki konkursu:

1 miejsce – Dawid Ceglarz z kl. III c

2 miejsce – Jakub Górski z kl. II c

3 miejsce – Przemysław Szulc z kl. I b

Wyróżnienia zdobyli: Jakub Bugno z kl. I b, Jakub Sąsała z kl. I a, Kamil Pietrucha z kl. II b, Wiktoria Maciejewska z kl. Ia, Tymoteusz Adamek z kl. I c.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych efektów  Waszej pracy. Zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.

EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy.

Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Logopedyczny przeznaczony dla wszystkich chętnych uczniów, uczęszczających na zajęcia logopedyczne. W ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy można było obejrzeć okolicznościową wystawę, która została również zaprezentowana 10 marca podczas Dni Otwartych Szkoły. Rodzice oraz przyszli uczniowie mieli okazję również zwiedzić gabinet logopedyczny, w którym prezentowane były ciekawe pomoce logopedyczne, gry i zabawy logopedyczne, a rodzice mogli skorzystać z konsultacji z logopedą.

Informujemy, że na stronie internetowej szkoły znajduje się Poradnik Logopedyczny Dla Rodziców, który ma na celu rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz prezentowanie różnorodnych ćwiczeń dla dzieci do wykorzystania w warunkach domowych.

Anna Dyksik

 

 

JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ PERCPECJI SŁUCHOWEJ U DZIECKA

LOGOPEDYCZNE WIERSZYKI I RYMOWANKI

ĆWICZENIA DO WYWOŁYWANIA GŁOSEK SZUMIĄCYCH

KIEDY NALEŻY UDAĆ SIĘ Z DZIECKIEM DO LOGOPEDY

WSKAZÓWKI LOGOPEDYCZNE DLA RODZICÓW

CO RODZICE I OPIEKUNOWIE POWINNI WIEDZIEĆ O ROZWOJU MOWY DZIECKA

JAK ZBUDOWANY JEST APARAT MOWY

ĆWICZENIA BUZI I JĘZYKA

ZABURZENIA MOWY U DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

ĆWICZENIA ODDECHOWE

CZYTAJMY DZIECIOM!

 

Na skróty

Skip to content