8 marca, 2024

DZIEŃ OTWARTY W SP1!

6 marca po raz kolejny nasza „ Jedyneczka ” zorganizowała Dzień Otwarty Szkoły. Celem imprezy było przybliżenie przyszłym pierwszoklasistom i ich rodzicom naszej placówki i pokazanie, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.                                                

Na wstępie pani dyrektor Bożena Wręczycka przywitała wszystkich gości na hali sportowej i opowiedziała o naszych sukcesach, bazie dydaktycznej oraz ofercie edukacyjnej szkoły. Następnie nasi goście mogli zobaczyć krotki program artystyczny, a potem udali się na zwiedzanie naszej szkoły i przygotowane dla nich  różnorodne zajęcia w klasach, bibliotece, sali kulinarnej i świetlicy szkolnej. Były zabawy w sali sensorycznej, wypiekanie i ozdabianie ciasteczek, zabawy z językiem angielskim i niemieckim, różnorodne zajęcia plastyczne, prezentacje, gry edukacyjne, nauka udzielania pierwszej pomocy. W każdej sali czekała też na dzieci miła niespodzianka.                                                                         

Wrażenia po odwiedzinach w naszej szkole były niezwykle pozytywne. Zajęcia i szkoła bardzo się podobały naszym gościom, więc mamy nadzieję na ponowne spotkanie już we wrześniu, bo…                                                                   

JEDYNECZKA FAJNA SZKOŁA!

Z TRADYCJAMI I WESOŁA.

TUTAJ CHODZILI PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW DZIADKOWIE I RODZICE,

TUTAJ WESOŁO PŁYNIE ŻYCIE.

A MOTTO  SZKOŁY PRZYPOMINA:  KAŻDY MA DO SUKCESU PRAWO”

WIĘC KAŻDEMU BĘDZIEMY BIĆ BRAWO.

Dziękujemy, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu!

W przygotowaniach oraz podczas koncertu wykorzystywany był sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Na skróty

Skip to content