9 kwietnia, 2024

MISTRZOWSKIE STARTY UCZNIÓW SP1

Końcówka marca i początek kwietnia był bardzo udany dla naszych sportowców. Najpierw 21 marca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Parku Miejskim w Lublińcu, dziewczęta i chłopcy z klas 7-8 zdobyli tytuły mistrzowskie i uzyskali awans do finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Następnie na rozgranym w Szkole Podstawowej Nr 3 w Lublińcu turnieju piłki ręcznej w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, również dziewczęta i chłopcy klas 7-8 zdobyli 1 miejsca w swoich kategoriach i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. W biegach przełajowych w kategorii dzieci chłopcy klas 4-6 zdobyli 2 miejsce, a dziewczęta 3 miejsce.

Życzymy powodzenia!

Mistrzowskie drużyny reprezentowali:

Piątkowska Pola 8b, Wiśniewska Milena 8b, Górecka Alicja 7a, Sadek Natasza 7a, Hadzik Michalina 8b, Pacuda Zuzanna 7b, Szraucner Aleksandra 7a, Prandzioch Paulina 7a, Mikulska Wiktoria 8b, Styczyrz Laura 7c,Witek Paulina 7a, Wilczyńska Emilia 8a, Tsybulska Sofiia 8a

Mazan Kuba 7a, Staniszewski Remigiusz 7a, Urbańczyk Jakub 7a, Cetnerowski Oskar 7a, Piontek Kacper 7a, Maniura Szymon 7b, Kuchenbecker Aleksander 7b, Kraska Mateusz 7b, Kraska Aleksander 7b, Kobelka Wojciech 7b, Suplicki Szymon 7b, Serafin Jakub 8a, Koselski Kacper 8a

Opiekunami zespołów byli – Agnieszka Breguła, Henryk Ślęzak i Krzysztof Bala