2 kwietnia, 2024

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 21.03.2024r. w Szkole Podstawowej nr 39 w Gliwicach odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców.                     W pierwszym spotkaniu reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Lublińca zmierzyła się ze Szkołą Podstawową z Zabrza, niestety po bardzo wyrównanym meczu reprezentacja naszej szkoły przegrała. SP1 Lubliniec : SP Zabrze 21:26.
W meczu o trzecie miejsce odnieśliśmy zwycięstwo, wygrywając z gospodarzami turnieju. SP1 Lubliniec : SP39 Gliwice 42:27.
W półfinale zajmujemy 3 miejsce, a w ostatecznej klasyfikacji znajdujemy się na 9-12 miejscu w kategorii szkół podstawowych województwa śląskiego w Igrzyskach dzieci Koszykówki Chłopców. 
Skład drużyny SP1:
Franek Zoń, Mateusz Graca, Łukasz Majewski, Dominik Kalyta, Sebastian Celiński, Radosław Szulc, Adam Dzikowicki, Jerzy Poloczek, Salwador Włodarczak, Smela Jakub, Przemysław Szulc, Bartek Rainholc, Wiktor Radwański. Drużyna poprowadzona przez Adama Richtera.
Dziękujemy wszystkim zespołom oraz gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

Na skróty

Skip to content