23 marca, 2024

POWITANIE WIOSNY

21 marca jest dniem radosnym i kolorowym nie tylko z powodu nadejścia wiosny lecz także z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa. Tego dnia zakłada się dwie różne skarpetki. W związku z tym, założyliśmy wesołe skarpety – nie do pary! Jest to wyraz naszej tolerancji, szacunku i solidarności osobami z zespołem Downa. Przygotowania do dnia wiosny rozpoczęliśmy dużo wcześniej. Uczniowie w ramach zajęć dydaktycznych i świetlicowych ozdabiali papierowe skarpetki, które przystroiły szkolne korytarze. Uczniowie klas młodszych odśpiewali i zatańczyli wspólnie piosenkę ,,Wiosna, wiosenka”. 
Dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności szkolnej!  Razem możemy WIĘCEJ!
Powitania wiosny ciąg dalszy 
22 marca w naszej szkole odbył się KOLOROWY WYŚCIG RZĘDÓW 
W hali sportowej przedstawiciele każdej klasy wraz z reprezentacją nauczycieli świetnie bawili się wyścigach rzędów. Rywalizacja była bardzo zacięta, wszyscy zawodnicy spisali się na medal, a publiczność okazała się niezawodna w dopingowaniu.
W zmaganiach najlepsza okazała się drużyna żółtych, drugie miejsce zdobyła drużyna czerwonych, a trzecie miejsce drużyna zielonych szarf . Każdy uczestnik otrzymał medal, słodki poczęstunek i upominek.
Dziękujemy Panu Marcinowi za wspaniałą rolę konferansjera, a Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie konkurencji. 

Na skróty

Skip to content