8 maja, 2024

SPRAWDZIAN Z DOBRYCH MANIER

23 kwietnia br. w naszej szkole odbył się konkurs „Sprawdzian z dobrych manier”, którego uczestnikami byli uczniowie klas piątych. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, podnoszenie kultury osobistej uczniów oraz rozwijanie umiejętności komunikowania się i współpracy w grupie. W konkursie wzięło udział po dwóch reprezentantów z każdej klasy piątej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu oraz wykonanie zadań praktycznych. Najlepszą znajomością savoir-vivre’u wykazali się reprezentanci klasy 5b, drugie miejsce zajęła klasa 5c, a trzecie 5a.

Uczestnikom gratulujemy wiadomości i umiejętności.

                                                                                                                                                                                                    Nauczyciele biblioteki i świetlicy

 

Na skróty

Skip to content