11 kwietnia, 2024

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W TURNIEJU W BADMINTONIE

10 kwietnia w Hali na Skarpie w Bytomiu rozegrano turniej półfinału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady w badmintonie. Na zawodach wystąpiła reprezentacja naszej szkoły w składzie Natasza Sadek kl. 7a i Milena Wiśniewska z klasy 8b. Dziewczęta rywalizowały z zawodniczkami Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Toszku i Szkoły Podstawowej Nr 15 w Zabrzu. Nasze reprezentantki okazały się bezkonkurencyjne i po wspaniałej walce pokonały każdą z przeciwnych drużyn wynikiem 3:0. Zostały mistrzyniami turnieju i uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 24 kwietnia w Pszczynie. Zawodniczkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Opiekunem drużyny był Krzysztof Bala

Na skróty

Skip to content