13 kwietnia, 2024

SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

W dniu 11.04.2024r. w Parku Miejskim w Bytomiu odbył się Finał Województwa Śląskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. W Finale naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców klas 7 i 8. Dziewczęta wybiegały w finale 8 miejsce ( startowało 16 drużyn ). Chłopcy na 13 startujących drużyn odnieśli olbrzymi sukces zajmując 3 miejsce tym samym zdobywając brązowy medal. Zostali 3 ekipą województwa śląskiego.

Skład drużyny dziewcząt: Milena Wiśniewska, Michalina Hadzik, Alicja Górecka, Aleksandra Szraucner, Natasza Sadek, Zuzanna Pacuda, Laura Styczyrz.

Trenerem drużyny jest Agnieszka Breguła.

Skład drużyny chłopców: Kacper Koselski, Maciej Maciejewski, Jakub Serafin, Kuba Mazan, Kacper Piontek, Jakub Urbańczyk, Mateusz Kraska, Szymon Suplicki.

Trenerem drużyny jest Henryk Ślęzak.

Gratulujemy sukcesów.

Podczas mistrzostw uczniowie spotkali się również z absolwentką Naszej Szkoły – Jagodą Bochenek Mistrzynią Polski w biegu na 800 m, która właśnie tutaj w Bytomiu na tych samych zawodach została zauważona przez trenera z Bytomia.

 

Na skróty

Skip to content