13 kwietnia, 2024

WYSTĘP DLA KOŁA POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH

10 kwietnia br. w restauracji Antares w Lublińcu na spotkaniu wielkanocnym członków Koła Polskiego Związku Niewidomych uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny o tematyce wiosenno-świątecznej, przygotowany pod kierunkiem pani Haliny Karczewskiej. Podczas występu uczniowie klas 3a, 6b i 7a: Hanna Grabińska, Marta Dyla, Paulina Geroska, Kewin Ceglarz, Aleksander Grabiński, Mikołaj Sroka, Dawid Brzezina przedstawili wiersze i utwory muzyczne, sprawiając niezwykłą radość wszystkim zgromadzonym.

Wydarzeniu towarzyszyła przemiła atmosfera, pełna wiosennego optymizmu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zasiedli do poczęstunku i mieli okazję poznać się i wspólnie spędzić czas na rozmowach. Uczniowie zostali obdarowani słodkościami.

To wyjątkowe spotkanie z osobami niedowidzącymi i niewidzącymi pozostawi ślad w sercach i pamięci każdego, kto w nim uczestniczył.

Na skróty

Skip to content