19 kwietnia, 2024

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU 2024

W dniu 16.04.2024 w Pawonkowie odbyły się rozgrywki finałowe turnieju piłki nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2024” na szczeblu Powiatu Lublinieckiego. W tym roku w turnieju brało udział rekordowo 16 szkół. W turnieju nasza szkołę reprezentowała drużyna złożona z zawodników z klas 4 i 5. Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody nie przegrywając meczu, jednak to było za mało by awansować do finałów wojewódzkich. Nasza reprezentacja ostatecznie uplasowali się na 2 miejscu ustępując rówieśnikom z Woźnik.
Wynik:
SP1 Lubliniec 6:0 SP Sieraków Śląski
SP1 Lubliniec 3:1 SP Koszęcin
SP1 Lubliniec 3:2 SP Naukowa Wyspa Koszęcin
SP1 Lubliniec 3:0 SP Boronów
SP1 Lubliniec 1:1 SP Strzebiń
SP1 Lubliniec 1:1 SP Woźniki Sportowa A
Skład drużyny: Mateusz Graca, Jakub Grabiński, Jakub Grządziel, Ksavier Łach, Filip Dylka, Aleksander Włodarczyk, Bartosz Rudź
Trenerzy: Adam Richter i Łukasz Grabiński
Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na skróty

Skip to content